Фонтан для кота NPET WF020-WM 4 л з вбудованим акумулятором та датчиком руху, Чорний
Бездротовий фонтан для котів NPET із вбудованим акумулятором більше не обмежений USB-кабелями та розетками, що дозволяє гнучко розміщувати його будь-де — у вітальні, спальні, кухні, ванній кімнаті, ігровій кімнаті.
Режими роботи.Наш фонтан для котів має інтелектуальні режими подачі води, щоб задовольнити уподобання вашого улюбленця:
- Сенсорний режим: коли улюбленець наближається на відстань до 50 см, фонтан починає працювати протягом 15 секунд.
- Інтервальний режим: подача води протягом 10 секунд з інтервалом у 10 хвилин. Також в цьому режимі фонтан раз на 110 хв вмикається для циркуляції води яка залишилася в "мисці"
Змінити режими роботи можна на модулі керування. Також модуль керування оснащений індикаторами, які сповіщають про низький рівень води та низький заряд акумулятора.

Вбудований акумулятор. Бездротовий фонтан для котів NPET, оснащений акумулятором ємністю 4000 мА·год, може безперервно подавати свіжу чисту воду до 50 днів на одному заряді, забезпечуючи вашому улюбленцю достатнє споживання води навіть під час вашої відсутності.

Безшумний насос. Повністю герметичний насос ізолює всі електронні компоненти від води, запобігаючи провідності та витоку. Це не тільки подовжує термін служби внутрішніх деталей, але й забезпечує безпеку улюбленців. Працює з рівнем шуму нижче 25 дБ, забезпечуючи майже безшумне середовище.
Ємність. Фонтан оснащений резервуаром великої місткості на 4 л, що підходить для котів і собак різного віку, а також для сімей, де мешкає кілька тварин. Модульна конструкція робить чищення надзвичайно простим. Кожну деталь можна легко розібрати та зібрати назад, що забезпечує ретельне очищення та догляд за кожним елементом.
Удосконалена багатошарова система фільтрації:
- Губка високої щільності відфільтровує сміття.
- Активоване вугілля ефективно усуває неприємні запахи.
- Іонообмінна смола пом'якшує жорстку водопровідну воду.
- Медичний камінь видаляє важкі метали.
- Нетканий матеріал запобігає утворенню слизу.

Характеристики:
-
Матеріал: ABS-пластик нержавіюча сталь;
-
Місткість: 4 літри;
-
Розмір: 20,5 x 18 x 18 см;
-
Вага: 800 г
Комплектація: Фонтан, основний модуль, набір для очищення насоса, фільтр, насадка, інструкція.

Примітка:
-
Фільтр потрібно змінювати кожні 4 тижні;
-
Чистити фонтан та насос потрібно кожні 6 тижнів;
-
Не вмикати фонтан без води.
Що робити, якщо насос перестав працювати?
Це може бути викликано засміченням залишками їжі або шерстю домашніх тварин. Рекомендується чистити насос принаймні раз на місяць, щоб продовжити термін його служби.
Як часто потрібно замінювати фільтр?
Ми пропонуємо замінювати фільтр кожні 2-4 тижні залежно від використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NPET |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 4 л |
| Форма | Квадратна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | USB |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 205 мм |
- Ціна: 2 000 ₴












