Миска для котів 200 мл з нержавіючої сталі на підставці
Переваги:
-
Ергономічний дизайн: Миска для тварин має підняте дно з нахилом 15°, що захищає шию вашого улюбленця та робить прийом їжі більш комфортним і менш напруженим.
-
Високоякісний матеріал: Миска виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 304, вона міцна та стійка до іржі. Легко миється та має тривалий термін експлуатації.
-
Протиковзка основа: Оснащена верхніми та нижніми протиковзкими планками, миска стійка і її нелегко перевернути. Вона забезпечує стабільне харчування для вашого улюбленця, не даючи йому рухатися під час їжі.
-
Місткість: Завдяки великому діаметру та місткості ваш улюбленець може вільно їсти або пити, не турбуючись про те, що їжа закінчиться, поки ви на роботі.
Характеристики:
-
Материал: Нержавіюча сталь;
-
Розмір: 19,5 х 11 х 11 см;
-
Об'єм: 200 мл.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миска |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Без обмежень, Дрібні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 0.2 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 351,76 ₴









